Video kestus: 28 minutit ja 19 sekundit.

Peeter Marvet ja Marko Kõrv testivad aastal 2005, mis juhtub ühe keskmise arvutikasutajaga kui värskelt paigaldatud MS Windows XP-sse hakata "lahedaid" asju internetist tõmbama. Video originaal asub siin aadressil.

Videost täielikuks arusaamiseks on seda kasulik vaadata koos informaatikaõpetajaga kuna videos on palju detaile, millele ei jõuta tähelepanu juhtida kuid mis on olulised tähele panna, et vältida võimalikke probleeme MS Windows-iga. Videos vestlevad kaks IT-spetsialisti omavahel ja kõik sõnad ei pruugi algajale arusaadavad olla.

Kui Sul tekib küsimusi siis pöördu kindlasti informaatikaõpetaja poole, kes selgitab üksikasjad lahti. RVG-s toimub ka arvutiring kus neid asju saab arutada.


Originaalfail sellest videost on alla laaditav siit. Allalaadimiseks valida "Play episode as:"  järel olevast rippmenüüst  "Source - Ogg Theora/Vorbis (.ogg)" ja klõpsata natuke allpool oleval nupul "Download". Siis saab originaalfaili kätte. Veebiversioon on .flv vormingus, mis on .ogg failist juba ümber konverteeritud. Nii .flv kui ka .ogg faili mängib hästi VLC Media Player.